Не фантастика! В Ізраїлі вчені відродили древній фрукт, якому понад 2 тисячі років (відео)

Ізраїльським ученим вдалося виростити рослину, якій понад 2 тисячі років. Можливим це стало завдяки знайденому під час археологічних розкопок насінню. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Належить рослина до виду Юдейського пальмового дерева, що вимирає. Про нього навіть згадується у Біблії та Корані. Посадили насіння у пустелі, адже саме за таких природних умов ці дерева росли декілька тисяч років тому.

В результаті у дослідників виросло одразу кілька пальм, а ось плодів на них довелося чекати понад 15 років. Вони, як зазначають науковці, мають характерний медовий присмак і кожен важить по 18 г.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...