В Ізраїлі знайшли фрагменти черепа стародавньої людини - історія покрита загадкою (фото)

Археологи виявили фрагментами стародавнього черепа, щелепних кісток і зубів, які, підходять як неандертальцю, так і Homo sapiens. Про це пише sciencealert, передають Патріоти України.

Згідно з дослідженням, понад 120 000 років тому в Леванті Homo sapiens жили пліч-о-пліч з древньою людиною, про яку ми не знали до сих пір.

Археологи назвали нову стародавню людину народом Nesher Ramla а в честь археологічних розкопок в Ізраїлі, де вони і були виявлені.

Археологічні знахідки, показують, що Nesher Ramla Homo володів передовими технологіями виробництва кам'яних знарядь і, швидше за все, взаємодіяв з місцевим Homo sapiens.

"Відкриття нового типу Homo має велике наукове значення. Це дозволяє нам по-новому осмислити раніше знайдені людські скам'янілості, додати ще один фрагмент до загадки людської еволюції і зрозуміти міграції людей в старому світі", - сказав антрополог Ісраель Гершковіц з Тель-Авівського університету в Ізраїлі.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...