
Органи місцевого самоврядування готові розпочати підключення опалення об’єктам соціальної сфери з 10 жовтня, а житловому фонду – з 15 жовтня, повідомила міністерка розвитку громад і територій України Альона Бабак, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
"Але по факту опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде нижче +8 градусів", – зазначила Бабак.
За інформацією з регіонів, житловий та соціальний фонди майже на 100% готові до старту опалювального сезоні, а комунальні підприємства теплоенергетики – на всі 100%.
Є певні проблеми з входженням в опалювальний період у приватних підприємств та тепловиків Донецької та Луганської областей, які уряд вирішує спільно з органами місцевого самоврядування, запевнила міністерка.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...