У Казахстані російську співачку-путіністку з ганьбою прогнали зі сцени

Російську співачку Ірину Дубцову з ганьбою погнали зі сцени. У мережі з'явилося відео, на якому путіністка почула, що її називають "тварюкою", після чого сильно образилася. Стверджується, що інцидент трапився в Казахстані. Співачка вийшла на сцену, але не змогла розпочати концерт, зазначають Патріоти України.

Люди почали кричати на адресу Дубцової нецензурні слова. Спочатку вона спробувала згладити ситуацію і ігнорувала те, що відбувається. Однак незабаром її терпець увірвався. Все через чоловіка, який підійшов до співачки і щось шепнув їй на вухо.

"А навіщо ви таке погане слово сказали? Такий, ось, негідник. І як після такого виступати?" - заявила Дубцова, а потім пішла за лаштунки під крики глядачів.

За даними ЗМІ, співачка більше не повернулася на сцену. Крики людей зірвали концерт путіністки. Раніше її виступ вже скасовували в Узбекистані. Тоді співачку гнівно послала співачка Наргіз, яка засудила путінську позицію Дубцової і порадила їй їхати на фронт.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...