У Кремлі тишком-нишком відкорковують шампанське чи п'ють горілку, не цокаючись? Адепти та спадкоємці Адольфа Алоїзовича Гітлера відзначають 130-й день народження свого фюрера та учителя

Путін і Гітлер. Історія повторюється?
Добре пам'ятаємо, як на зустрічі з єврейською громадою пан Путін захоплювався талантами нацистів, чим збентежив своїх гостей. Пам'ятаємо і дивний зміг заяв російського МЗС та особисто пана Лаврова з публікаціями, заявами та виступами Йоахіма фон Ріббентропа, багаторічного очільника МЗС Третього Рейху, наче написані під копірку. Патріоти України до "знаменної дати" пропонує ознайомитись ще з декількома думками та фактами з цього ж ряду.
"Путін – це цілком сформований новий Гітлер. Тільки гірше – із претензією на одномоментне знищення усього світу. Це новий Гітлер, із яким потрібно саме зараз і дуже жорстко боротися. І щоб не розуміти цього, треба бути або абсолютно сліпим, або сучасним західним політиком", - пише у Facebook кримсько-татарський журналіст Айдер Муждабаев .
"Біда навіть не в тому, що Путін – Гітлер, а в тому, що йому протистоять надувні ляльки. Тоді як нинішню РФ – цей новий "великий рейх", головну загрозу всім абсолютно, від Гренландії до Австралії, – треба терміново душити і знищувати. Поки можливо – економічно. І вже точно не спонсорувати купівлею нафти і газу.
Нинішня РФ – це вигодованець Заходу. Він її нагодував і він її озброїв. А тепер ще розмірковує, чи підтримувати Україну, і якщо так, то наскільки сильно. Нічого дурнішого і підлішого, ніж така позиція, немає і не може бути".

Цитати з промов Адольфа Гітлера і Володимира Путіна

Ці виступи поділяють 70 з гаком років, але збіги в думках і подачі вражають.
1.Гітлер: Депутати німецького Рейхстагу! Данциг був - і залишається німецьким містом. Коридор був - і залишається німецьким. Обидві ці території за їх культурних особливостей належать виключно німецькому народу.
Путін: Шановні колеги! У серці, в свідомості людей Крим завжди був і залишається невід'ємною частиною Росії. В Криму буквально все пронизано нашою спільною історією і гордістю.
2. Гітлер: Понад мільйон людей німецької крові в 1919-1920 роках були відрізані від їхньої батьківщини.
Путін: Сьогодні з 2 мільйонів 200 тисяч жителів Кримського півострова - майже півтора мільйона росіян, значна частина яких, як показав референдум, орієнтуються на Росію.
3. Гітлер: Ви знаєте про припущення, які я вносив для відновлення німецького суверенітету над німецькими територіями. Ви знаєте про мої нескінченні старання, які я докладав для мирного врегулювання питань.

Хіти тижня. "Полуничка" мимоволі: Як українки випадково стають "зірками" порновідео

субота, 7 грудень 2019, 22:30

Такі порноролики для України – насправді не новинка. Їх часто знімають не лише в медичних установах, а й у жіночих роздягальнях, туалетах навчальних закладів і навіть у кабінах для примірювання одягу в магазинах. Цього тижня Україну сколихнув гучний ме...

Хіти тижня. "Бл*дь, плакала вся маршрутка. Моторола исцелил родник! С*ка, автомойщик из Назарета! Ой, Нептун йоб*ный, русалка степовая! Аквамен!" - Яніна Соколова (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:30

"Сейчас я расскажу вам о настоящем русском чуде. Вот, о чем сообщали в новостях "ДНР", - пише у своєму блозі Яніна Соколова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Историю об этом источнике рассказывают с замиранием сердца. На въезде села есть родн...