У Криму пересохли водосховища: До сезону осінніх дощів ще більше півроку

У Криму практично висохло Сімферопольське водосховище, яке колись було одним з найбільших штучних водойм півострова і повністю забезпечувало водою не тільки Сімферополь, а й більшу частину степового Криму. Нагадаємо, в лютому навіть окупаційна влада визнавала, що води в Сімферополі залишилося максимум на 90-100 днів. Однак наразі, констатували окупаційна влада, в водосховище залишилося тільки 11 млн кубометрів води, тобто в 3 рази менше, ніж проектний обсяг, зазначають Патріоти України.
Фахівці вважають обміління наслідком того, що основне джерело води для водосховища - річка Салгир - не отримала повноцінної підживлення талими водами з гір.
При цьому ще на минулому тижні голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов збрехав, що кількості води в трьох основних джерелах водопостачання Сімферополя - Аянском, Сімферопольському та Партизанському водосховищах - досить для безперебійного водопостачання міста протягом 3,5 місяців навіть за умови повної відсутності опадів.
Ресурс Крим.Реаліі опублікував фото висохлого водосховища.

Нагадаємо, Росія постійно вимагає від керівництва України «вирішити питання» з відновленням постачання дніпровської води на півострів, тепер уже шантажуючи зривом наступного нормандської зустрічі. При цьому великий ризик, що «водну тему» Кремль використовує ще й для підриву довіри українців до влади.

Хіти тижня. "Капець вже у нас": У Криму сталося глобальне лихо (фото)

субота, 30 травень 2020, 21:00

У Сімферопольській водній артерії майже не залишилося запасів води та й із іншими водоймами - ситуація не краще. В окупованому Росією Криму пересихають водойми і водосховища. Фото страхітливого і сумного видовища показав блогер під ніком RoksolanaToday...

Зе-влада готується звинуватити Рух опору капітуляції у Дніпрі в "тероризмі" та "підготовці збройного заколоту", - активіст (відео)

субота, 30 травень 2020, 20:59

Андрій Денисенко впевнений, що йому чи його побратимам можуть підкинути зброю або вибухівку. Представники силових органів збираються відкрити кримінальне провадження проти голови осередку ГО "Рух опору капітуляції" у місті Дніпро, ветерана війни з Росі...