У Києві чоловік стрибнув з будинку з парашутом (відео)

В Києві чоловік стрибав з парашутом з верхнього балкону житлового будинку. Відповідне відео обговорюють в соціальних мережах. На ньому двоє чоловіків. Один страхує іншого на перилах балкону. Після цього чоловік стрибає вниз, одразу розкривається парашут і парашутист йде на посадку, хоча самого моменту приземлення не видно. На відео - засніжене місто, а за кадром звучить накладена пісня російською мовою. В поліції Києва розповіли, що теж бачили це відео. Наразі правоохоронці з’ясовують, де саме відбувалися події та шукають стрибуна, зазначають Патріоти України.

"На лінію 102 не поступало звернень щодо цього інциденту, перевіряємо інформацію. Наразі ми встановлюємо, де було здійснено стрибок з парашутом. Дуже схоже на Позняки, але викликає сумніви засніжене місто. Це відео могли відзняти раніше, а лише зараз викласти в Мережу", - розповіли нам в поліції Києва.

Подібні екстремальні стрибки з парашутом - це вид спорту, який називається бейсджампінг, а саме стрибки зі статичних об'єктів, дахів будинків, будівельних кранів, зі скель. У 2015 році киянин Олександр стрибнув з парашутом з 25 поверху новобудови на Дніпровській набережній, з висоти приблизно 80 метрів, про це тоді повідомляли ЗМІ. Як виявилося, зараз Олександр вже не займається бейсджампінгом. Але ми попросили його прокоментувати відео, яке з’явилося в соціальних мережах.

Він каже, що парашут йому не знайомий, а музика взагалі накладена російська. "Навряд би хтось з наших бейсерів зараз так монтував. Стосовно, самого стрибка (з технічної точки зору) нічого незвичного, є дрібні помилки в техніці виконання у людини, яка допомагала, але це помітить тільки спеціаліст. Умови для стрибка візуально підходять, місце для приземлення також. Досвідчена людина такі парашути приземлює в квадрат 1×1 метр без проблем", - розповів нам Олександр.

Він каже, що стосовно локації, в нього є сумніви що це Київ, а перевірити дуже складно, так як труба на відео, яка може слугувати орієнтиром, дуже далеко на горизонті. Він додає, що стрибали з будинку, у якому понад 20 поверхів. В будь-якому випадку повторювати подібні дії не потрібно.

Закликаємо не повторювати подібні дії, оскільки це небезпечно і може закінчитися летально.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...