
У Росії 68-річна пенсіонерка третій тиждень знаходиться в лікарні після щеплення від коронавірусу. Її вакцинували російським "Супутником V", повідомляють Патріоти України.
Як пише "Волгоград онлайн", у мешканки Волгограду почався тромбоз і їй розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Дочка постраждалої каже, що стан пенсіонерки поліпшується, але дуже і дуже повільно.
"Болі у мами нікуди не поділися, але, слава Богу, після операції їй все ж стає легше. Днями їй зробили операцію, розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Лікарі не кажуть прямо, що у мами трапилася біда після щеплення, але все ж це дуже дивно, адже чорні плями з'явилися на нозі на наступний день після вакцинації", - сказала вона журналістам.
На ранок після щеплення у 68-річної пенсіонерки почервоніла, а потім і почорніла стопа і почалися пекельні болі. Чиновники ж кажуть, що проблема не в щепленні, а в хронічному захворюванні.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...