
У Росії 68-річна пенсіонерка третій тиждень знаходиться в лікарні після щеплення від коронавірусу. Її вакцинували російським "Супутником V", повідомляють Патріоти України.
Як пише "Волгоград онлайн", у мешканки Волгограду почався тромбоз і їй розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Дочка постраждалої каже, що стан пенсіонерки поліпшується, але дуже і дуже повільно.
"Болі у мами нікуди не поділися, але, слава Богу, після операції їй все ж стає легше. Днями їй зробили операцію, розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Лікарі не кажуть прямо, що у мами трапилася біда після щеплення, але все ж це дуже дивно, адже чорні плями з'явилися на нозі на наступний день після вакцинації", - сказала вона журналістам.
На ранок після щеплення у 68-річної пенсіонерки почервоніла, а потім і почорніла стопа і почалися пекельні болі. Чиновники ж кажуть, що проблема не в щепленні, а в хронічному захворюванні.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...