У лікарні вже третій тиждень: Росіянка вкрилася чорними плямами після щеплення "Супутником"

У Росії 68-річна пенсіонерка третій тиждень знаходиться в лікарні після щеплення від коронавірусу. Її вакцинували російським "Супутником V", повідомляють Патріоти України.

Як пише "Волгоград онлайн", у мешканки Волгограду почався тромбоз і їй розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Дочка постраждалої каже, що стан пенсіонерки поліпшується, але дуже і дуже повільно.

"Болі у мами нікуди не поділися, але, слава Богу, після операції їй все ж стає легше. Днями їй зробили операцію, розрізали вену, щоб розігнати потік крові. Лікарі не кажуть прямо, що у мами трапилася біда після щеплення, але все ж це дуже дивно, адже чорні плями з'явилися на нозі на наступний день після вакцинації", - сказала вона журналістам.

На ранок після щеплення у 68-річної пенсіонерки почервоніла, а потім і почорніла стопа і почалися пекельні болі. Чиновники ж кажуть, що проблема не в щепленні, а в хронічному захворюванні.

Американський марсохода знайшов на Червоній планеті нові ознаки існування життя

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:42

Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...

Німець встановив світовий рекорд, проїхавши на MINI Cooper понад мільйон кілометрів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:14

Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...