У лікарнях немає, останки теж не знайдені: У мережі показали фото зниклих під час пожежі в Одесі

16-річний Кирило Трофимчук останній раз виходив на зв'язок 4 грудня о 10:23. Прокричав матері у слухавку, що задихається і попрощався...

14 людей і досі вважаються зниклими безвісти під час пожежі у коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі 4 грудня, повідомляють Патріоти України.

Це студенти та викладачі коледжу, а також науковці Інституту морської біології НАН України. 16-річний Кирило Трофимчук останній раз виходив на зв'язок 4 грудня о 10:23. Прокричав матері у слухавку, що задихається і попрощався.

Його однолітка - Катерина П'яточкіна о 10:12 зателефонувала батькові і сказала, що у коледжі на 4-му поверсі сильна пожежа. Дівчина залишилася в бухгалтерії разом із подругою та двома співробітницями. У той же час бухгалтер Ірина Перчук телефоном попрощалася зі своїм чоловіком і сказала, що помирає від задухи. Їх усіх шукають досі.

Немає даних і про директора Інституту морської біології Бориса Александрова. Його секретарка каже, що чоловік упав на підлогу і знепритомнів у приміщенні коледжу. Поліцейські та рятувальники не можуть уточнити інформацію по зниклому Руслану Нікосу. Чоловік не був ні студентом, ні викладачем коледжу.

Станом на 5 грудня продовжують розшукувати:

1. Маркіну Юлію Михайлівну 2003 р.н., студентку;

2. Чугуннікову Людмилу Михайлівну 2001 р.н., студентку.

3. Трофимчука Кирила Ігоровича 2003 р.н., студента.

4. П'яночкіну Катерину 2003 р.н., студентку.

5. Катишевську Вероніку Дмитрівну 1955 р.н., співробітницю бухгалтерії коледжу.

6. Перчик Ірину Василівну, співробітниця бухгалтерії.

7. Тарасову Наталію Василівну 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії.

8. Третьякову Наталію Олексіївну, завідувачку відділенням коледжу, викладачку.

9. Бортюк Анну Леонідівну 1976 р.н., викладачку.

10. Александрова Бориса Георгійовича, 1958 р.н., директора Інституту морської біології.

11. Іванович Галину Валентинівну, 1954 р.н., співробітницю ІМБ НАН України.

12. Беженар Олену Валеріївну 1995 р.н., лаборантку.

13. Коваль Марію Володимирівну.

14. Соловей Віру Дмитрівну 1951 р.н.

Джерело: Думская

Хіти тижня. "І жодного в масці, всі здорові, б*ять": У Росії тисячі солдатів брали участь у підготовці до параду (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 3:00

У Росії, попри пандемію коронавірусу та введення обмежувальних заходів, триває підготовка до параду 9 травня, в якій одночасно брали участь близько 15 тис. військовослужбовців. Відповідне відео з’явилося в російських Telegram-каналах, передають Патріот...

Хіти тижня. Інший світ, або Чому в розпал пандемії COVID-19 в Японії не вводять карантин

п’ятниця, 10 квітень 2020, 2:00

Ті, хто побував в Японії вперше, порівнюють японців з інопланетянами. Аж надто відрізняється їхнє життя. "Сегодня здесь насчитывается чуть больше трех тысяч больных c COVID-19 (на 126 миллионов жителей). О ситуации в Японии рассказал проживающий там уж...