
У середу, 18 березня, в Україні було зафіксовано два нові випадки зараження коронавірусом: по одному в Київській та Донецькій областях. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, передають Патріоти України.
Всього, за станом на 22:00 18 березня зафіксовано 16 випадків коронавірусу: 10 в Чернівецькій області, 1 в Житомирській, 2 в Київській, 1 в Донецькій і 2 в Києві.
"Отримано за сьогодні пацієнтів 51 і 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій протестовано за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні. Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров'я України досліджує не тільки зразки людей, яким встановлено підозру, а й встановлених контактних осіб", - йдеться в повідомленні.
Перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус Covid-19 на території Донецької області було виявлено у жителя Маріуполя, який повернувся з Єгипту. Про це в Facebook повідомив глава Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
"Медики надають йому допомогу - усім необхідним лікарні забезпечені. Особи, що знаходилися з ним в контакті, виявлені і знаходяться під наглядом", - заявив Кириленко.
Губернатор також попросив жителів Маріуполя і всієї Донецької області зберігати спокій і "піклуватися про гігієну, в тому числі і інформаційну", довіряючи тільки офіційно підтвердженим повідомленням.

Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...