У Маріуполі отруїли Азовське море: У воду потрапило багато фарби, гине риба, людям заборонили купатися (фотофакти)

У Азовське море в Маріуполі потрапила червона фарба. Це відбулося під час фарбування оновленого пірса. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив місцевий депутат Максим Бородін, зазначають Патріоти України.

Так, внаслідок цього на берег вже викинуло багато мертвої риби. Зокрема на центральному пляжі міста заборонено купатися.

Як розповів Бородін, комунальники фарбували пристань за допомогою пістолета, який розбризкував фарбу у воду.

В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)

Також знайшли банку він фарби, яка потрапила в Азовське море. Зокрема, на банці виявили попередження, що вона небезпечна для водойм. На берег вже викинуло мертвого малька бичка.

Як пише ресурс "0629", керівник управління з питань екології Ваагн Мнацаканян розповів, що знайде, який активно прибирає плями нафти. Окрім того, він може швидко розчинити фарбу, щоб уникнути екологічної катастрофи в Азовському морі.

В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)

В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)В Азовське море потрапило багато фарби: гине риба, людям заборонили купатися (фото)

У коментарях користувачі пишуть, що необхідно знайти винних і покарати.

  • Я думаю, що в цей момент просто ніхто не думав, куди воно там летить. Людський фактор;
  • Який жах!;
  • Штраф накласти немалий "окров'янили" море покидьки. Позов на екоінспекцію, якщо не буде штрафу. Щоб ніхто не відкупився.

Вбивство 6-річної Мирослави Третяк: сім'я вимагає від держави 100-мільйонної компенсації

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:21

Сім'я шестирічної Мирослави Третяк, яку влітку цього року знайшли вбитою в селі Старий Салтів на Харківщині, звернулася з позовом про відшкодування моральної компенсації, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Суспільне». . Батьки дитини вважа...

Вкладає в футбол, яхти, палаци, політику - тільки не в захист природи: 100 найбільших забрудників довкілля очолили Ахметов та Міттал

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:09

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів створило рейтинг найбільших забрудників атмосферного повітря за 2020 рік, його очолили підприємства Ріната Ахметова та Лакшмі Міттала, зазначають Патріоти України. . Про це йдеться у рейтингу, який...