
Учора, 9 грудня, внаслідок підриву на фронті російсько-української війни загинули троє наших захисників. Імена полеглих повідомив пресцентр Об'єднаних сил, передають Патріоти України.
Україна втратила молодших сержантів Андрія Войтовича, 1990 року народження, й Віктора Пруського (народився 1070-го), а також старшого солдата Сергія Сироту (народився в 1997 році).
Полеглі були вояками 14-ї окремої механізованої бригади. Підірвалися під час переміщення на позиціях в межах взводного опорного пункту біля Золотого, що на Луганщині, йдеться на сайті Волинської державної обласної адміністрації.
Андрій Войтович і Сергій Сирота – волиняни із Рожищенського району: Андрій, уродженець села Квітневого, мешкав у Луцьку, Сергій – у селі Щурині.
Натомість Віктор Пруський – мешканець Рівненщини. "Загинув після детонації протитанкового мінного шлагбаума, – зазначив телеканал "Рівне 1". – Детонація відбулася внаслідок обстрілу противника".
Командування й особовий склад Об'єднаних сил висловили глибокі співчуття рідним і близьким полеглих героїв: "Перебуваємо у скорботі разом із вами".



Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...