Німецький стартап E.volution GmbH презентував свою першу модель Space. Розробники стверджують, що електромобіль витримає 50 років експлуатації. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.
Новий E.volution Space розроблений професором Рейнланд-Вестфальського технічного університету Ґюнтер Шух. Раніше він створив дешеві електромобілі Street Scooter та e.Go. Тепер вирішив створити довговічне авто з надійною конструкцією та можливістю швидкої модернізації на СТО. Його виробництво стартує у 2025 році.
E.volution Space – мінівен підвищеної прохідності з незграбним дизайном. Має короткі звиси кузова, високий капот і вертикальні стійки даху. Також привертають увагу посилені бампери, високий кліренс і позашляхова гума.
Модель запропонують у двох версіях — стандартній п'ятимісній завдовжки 4092 мм і подовженому восьмимісному варіанті завдовжки 4920 мм. Кузовні панелі виконані з пластику, а дах у задній частині можна демонтувати, перетворивши авто на пікап. Вантажопідйомність Evolution Space становить 650 кг, також він здатний буксирувати 3,5-тонний причіп.
У салоні на всю ширину передньої панелі встановлений широкий екран. При необхідності його можна демонтувати та замінити більш сучасним екраном. В обробці використані матеріали, отримані шляхом вторинної переробки.
Новий E.volution Space отримав два двигуни загальною потужністю 380 к. с. та батарею ємністю 40 кВт∙год. Запас ходу складає 150 км. Силова установка легко знімається і згодом можна буде встановити досконаліші мотори та батарею.
За доплату запропоновані сонячні батареї на дах, а також два типи мотор-генератора, що працюють на зрідженому газі або водні. Запасу палива вистачить, щоб проїхати ще 600 км.
Люди, що навіть не вміли ще виготовляти знаряддя із бронзи, спромоглися не лише на незбагненний досі як виконаний інженерний подвиг але і надскладну логістичну операцію, котра вимагала згуртованих дій дуже вмотивованих виконавців. Дослідники з Універс...
Блакитний тунець - риба, яка вражає своїми природними характеристиками. Дорослий самець важить, як два ведмеді гризлі, здатний мчати через океан зі швидкістю понад 70 кілометрів за годину, а коли з'являється на світ - має розмір з вію. В ще має неаби я...