У нього немає таких катренів: "Пророцтву" Нострадамуса про загибель США дали пояснення

Останнім часом в ЗМІ з'являється безліч "пророцтв", приписуваних відомим провидцям, зокрема, Нострадамусу і Ванзі, але більшість з них не має нічого спільного з цими людьми.

Нострадамус нічого не говорив про загибель США? Ілюстрація: соцмережі.

Нова "розшифровка" пророцтв Нострадамуса про загибель США – спроба спровокувати негативні події в цій країні. Таку думку висловив маг ведичної традиції Ігор Мехеда, передають Патріоти України.

"Нострадамус не писав стільки катренів, скільки йому приписують", - зауважив він. За його словами, останнім часом в ЗМІ з'являється безліч "пророцтв", приписуваних відомим провидцям, зокрема, Нострадамусу і Ванзі, але більшість з них не має нічого спільного з цими людьми. Це відноситься і до так званих "пророцтв Нострадамуса" про загибель США.

Ігор Мехеда запропонував свою версію того, що відбувається. На його думку, подібні "пророцтва" є елементом "психологічної війни" однієї країни проти іншої з метою "спровокувати якісь події, трагічні події у противника".

У цьому контексті він розповів про психологічний феномен: "Якщо мільйони людей повірять в те, що щось станеться, це дійсно може статися". Як переконаний Ігор Мехеда, саме на подібного роду ефект розраховують автори "пророцтв" про загибель тієї чи іншої країни або про кінець світу.

Разом з тим він розповів про пророцтва, які заслуговують на довіру, зокрема, про пророцтво, згідно якого "після 2012 року лик землі зміниться". За його словами, в останні роки на планеті Земля дійсно відбуваються великі зміни природного характеру – масивне танення льодовиків на полюсах, землетруси, повені, цунамі тощо, що вказує на те, що лик планети дійсно може змінитися. Зокрема, певні ділянки суші можуть піти під воду, а якісь – піднятися над рівнем світового океану.

У цьому контексті Ігор Мехеда навів ще одне пророцтво відомого американського провидця ХХ століття Едгара Кейсі, який прославився своїми віщими снами. "Він сказав, що через сто років буде його нове втілення в США, в штаті Кентуккі, і його місто стоятиме на березі океану. Іншими словами, якісь території будуть затоплені океаном, якісь, навпаки, висуватимуться з океану, і штат Кентуккі стане приморським", - розповів він.

"Насправді, настає нова епоха, і всі країни світу змінюються. Це стосується не тільки США, але й всіх країн світу. Одне тільки танення льодовиків на полюсах змінить межі світового океану, не кажучи вже про безліч інших чинників. Нова епоха настане, але людство виживе і житиме. Тому нагнітати обстановку не слід", - резюмував Ігор Мехеда.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Навіть кіт у масці! У мережі показали фото карантину під час "іспанки" 100 років тому

середа, 8 квітень 2020, 3:00

Епідемія "іспанки" стала наймасовішою пандемією за всю історію людства як за кількістю тих, хто заразився, так і за кількістю померлих. У 1919-1920 роках в усьому світі "іспанкою" було заражено близько 550 мільйонів осіб. Померли від 50 до 100 млн.​. Н...

Хіти тижня. COVID-19: "Українцям не "світить" вакцина від коронавірусу", - вірусолог

середа, 8 квітень 2020, 1:00

Країни, які розробляють вакцину від COVID-19, насамперед рятуватимуть своїх громадян. За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонкон...