В ОАЕ за рекордно короткий час видовищно знесли хмарочос (відео)

Від 165-метрової будівлі позбулися за 10 секунд.

В Абу-Дабі перетворили знесення хмарочоса Mina Plaza Towers в надзвичайно видовищну подію. Ретельно прорахованим і контрольованим вибухом всі чотири вежі недобудованого 144-поверхового комплексу були демонтовані. Відео опубліковано на офіційній сторінці Абу-Дабі в Twitter, передають Патріоти України.

За операцією спостерігали представники Книги рекордів Гіннесса, які зафіксували новий рекорд: «Найвища будівля, знесена методом контрольованого підриву». Від 165-метрової будівлі позбулися за 10 секунд.
Муніципалітет Абу-Дабі запевняє, що підрив проводився з максимальною обережністю. Район завчасно закрили для пішоходів і транспорту. Єдина незручність, якої було не уникнути, це звук вибуху, але і про нього жителів міста попередили заздалегідь.

Після того як територію очистять від будівельного сміття, тут планується звести сучасний торговий центр з туристичною інфраструктурою. У перспективі реконструкція чекає весь старий район Mina Zayed: тут буде житлова забудова, офісні будівлі, туристичні об'єкти.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...