В очікуванні великого мору: В окупованому Криму люди ринули на пляжі (фото)

У мережі з'явилися фото з окупованого Криму, на яких видно, що ніхто з місцевих жителів не дотримується карантинних обмежень. Відповідні знімки розміщено у Twitter-акаунті Roksolana Today & Крим 25%, передають Патріоти України.

На першому фото - пляжі окупованої Ялти, на яких знаходяться десятки людей без медичних масок. "Ялта. Цікаво, правда? При повній відсутності хоч якихось розумних заходів у Криму, при відсутності медицини, ліків, лікарів, засобів індивідуального захисту, особливо нікого у нас не покосило. Закритих наглухо нас", - йдеться у підписі під фото.

На другому знімку - окупований Севастополь, де через складну епідеміологічну ситуацію закрили вихід з причалу на Північній стороні.

"Через складну епідситуацію, як пояснили охоронці, їм було наказано керівництвом Севморпорта закрити вихід людей з причалу на Північній стороні. Катери раз на годину битком, закриті решітки, відсутність поромів вдень. Це все допоможе від вірусу, звичайно", - йдеться в підписі під фото.

На третьому знімку - також Ялта. У центрі міста люди без масок. "За логікою пандемії, в Криму на вулицях повинні були б тіла покотом лежати ... Так, статистика - брехня. Але і мору в чумному бараці немає. Крім вимираючих від самоліквідації індивідуальних підприємців та інших кримчан від безгрошів'я", - наголошується під фото.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...