В очікуванні великого мору: В окупованому Криму люди ринули на пляжі (фото)

У мережі з'явилися фото з окупованого Криму, на яких видно, що ніхто з місцевих жителів не дотримується карантинних обмежень. Відповідні знімки розміщено у Twitter-акаунті Roksolana Today & Крим 25%, передають Патріоти України.

На першому фото - пляжі окупованої Ялти, на яких знаходяться десятки людей без медичних масок. "Ялта. Цікаво, правда? При повній відсутності хоч якихось розумних заходів у Криму, при відсутності медицини, ліків, лікарів, засобів індивідуального захисту, особливо нікого у нас не покосило. Закритих наглухо нас", - йдеться у підписі під фото.

На другому знімку - окупований Севастополь, де через складну епідеміологічну ситуацію закрили вихід з причалу на Північній стороні.

"Через складну епідситуацію, як пояснили охоронці, їм було наказано керівництвом Севморпорта закрити вихід людей з причалу на Північній стороні. Катери раз на годину битком, закриті решітки, відсутність поромів вдень. Це все допоможе від вірусу, звичайно", - йдеться в підписі під фото.

На третьому знімку - також Ялта. У центрі міста люди без масок. "За логікою пандемії, в Криму на вулицях повинні були б тіла покотом лежати ... Так, статистика - брехня. Але і мору в чумному бараці немає. Крім вимираючих від самоліквідації індивідуальних підприємців та інших кримчан від безгрошів'я", - наголошується під фото.

Трагедія Помпей може повторитися: Вчений розповів, який зараз найнебезпечніший вулкан в світі

субота, 15 травень 2021, 21:45

Найнебезпечнішим вулканом в світі наразі є не Йєллоустон в США, а Кампі Флегрей, розташований під Неаполем в Італії. У місті проживають 3 млн людей, а сам вулканічний район є самим густонаселеним в світі. Як попереджають експерти, навіть невелике вивер...

Зарплати 1 млн грн на рік і безкоштовна медицина: Українка розповіла, як це - жити в Новій Зеландії (фото)

субота, 15 травень 2021, 21:18

Українка на ім'я Софія родом з Івано-Франківська поділилася особистим досвідом про життя емігранта в Новій Зеландії. Навіть попри те, що з сім'єю вона переїхала жити в цю країну лише 3 місяці тому, дівчина все ж відчула величезну різницю між Україною т...