
В Одесі безхатько підпалив автівку чоловіку, тому що він не пустив його в під'їзд будинку. Одеські правоохоронці викрили у злочині 50-річного містянина. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передають Патріоти України.
Повідомляється, що пожежники сповістили до поліції про займання автомобіля Volkswagen на одній із вулиць Пересипського району Одеси. Вогнем було пошкоджено задню частину легковика. Оперативники встановили, що транспортний засіб підпалив 50-річний чоловік без постійного місця проживання.

Слідчі вилучили низку речових доказів, які скерували на експертизу. Також поліцейські з’ясували, що громадянин скоїв злочин, аби помститися 30-річному власнику легковика за те, що не дозволив зайти до під’їзду багатоповерхівки, в якій проживає його товариш.
«Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави в сумі 121 120 грн. Встановлюється заподіяний потерпілому збиток. Слідство триває під процесуальним керівництвом Суворовською окружної прокуратури міста Одеси», – йдеться у повідомленні.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...