
В Одесі суд засудив чоловіка до трьох років ув'язнення за ухилення від мобілізації. Обвинувачений тричі ігнорував повістки та заявив, що має намір і далі ухилятися від призову на військову службу.При цьому чоловік спробував пояснити свою позицію під час судового розгляду. Про це йдеться у вироку Київського районного суду Одеси від 28 листопада, передають Патріоти України.
Згідно з матеріалами справи, мешканець Одеси тричі отримував повістки і не прибув у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Вперше він проігнорував виклик у ТЦК у липні 2024 року, а після цього – у серпні та вересні.
На судовому засіданні обвинувачений заявив, що не був у ТЦК після отримання повістки, тому що "вважає політику війни помилковою" і не бажає брати участь у ній. Крім того, чоловік наголосив, що якщо йому знову вручать повістку, він також не з'явиться у ТЦК.
Вас може зацікавити:Оля Цибульська відібрала в зрадниці Лоліти пісню на слова Юрія Рибчинського: що їй сказав маестро
Вас може зацікавити:Нацбанк виводить з обігу монети: які копійки підлягають вилученню
Суд визнав одесита винним у правопорушенні за ст. 336 Кримінального кодексу України. Чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Цей вирок може бути оскаржено в Одеському апеляційному суді протягом 30 днів з моменту його оголошення.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...