Довелося викликати КОРД: В Одесі чоловік з гранатою захопив будівлю суду (фото, відео)

Підозрюваний у вбивстві Владислав Гарькавий вдень 28 лютого взяв у заручники суддю Приморського суду Одеси, погрожуючи підірвати гранату. Після евакуації будівлі суду і переговорів з правоохоронцями чоловік здався. Граната виявилася муляжем, передають Патріоти України.

Інцидент стався близько 12 години, коли Гарькавий прямо під час засідання суду дістав гранату, висмикнув чеку, і пригрозив всіх підірвати. З будівлі терміново евакуювали всіх людей і оточили.

Повідомлялося, що ув'язненого привезли на засідання суду прямо із СІЗО Одеси. Правоохоронці, що знаходяться на місці НП, не змогли пояснити, яким чином у підсудного могла виявитися граната. В заручниках у злочинця перебували суддя і його помічники.

"Я звідси взагалі не вийду або вийду в пластиковому мішку ... Я буду далі розмовляти тільки з прокурором області. Я вимагаю справедливого суду і покарання осіб, винних у допущенні того, що тут відбувається", - заявив Гарькавий.

За даними одеських ЗМІ, чоловік звинувачувався у вбивстві громадянина Ізраїлю у вересні 2016 року. Станом на 13:15 стало відомо, що чоловіка знешкодили. Граната в його руках виявилася муляжем.

На даний час вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 379 ("Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв'язку з їх діяльністю, пов'язаною із здійсненням правосуддя") та ст. 345 ("Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу") Кримінального кодексу України".


Хіти тижня. Комаровський сказав, коли закінчиться карантин в Україні

вівторок, 7 квітень 2020, 4:00

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни. Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв'ю Аллі Клименко. Відео з'явилося на його каналі в...

Хіти тижня. "Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

вівторок, 7 квітень 2020, 3:00

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли. Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з ...