В Одесі на вулиці чоловік нахабно слухав гімн СРСР, а далі щось пішло не так

В Одесі на вулиці чоловік слухав гімн СРСР. Як підтвердили в поліції, вчора на номер "102" надійшло повідомлення від мешканців Київського району міста про те, що якийсь чоловік слухає на вулиці гімн Радянського Союзу, передають Патріоти України.

Зокрема, повідомив заявник, порушник увімкнув голосно заборонену музику з мобільного телефону, сидячі біля житлової багатоповерхівки. На місце події було скеровано правоохоронців.

У соцмережах оприлюднено відео, на якому зафіксовані два чоловіка на лавочці. Один із них - похилого віку, інший - молодший. Очевидці повідомляють, що подія сталася на проспекті Небесної Сотні, 10.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 436-1 ККУ (поширення комуністичної, нацистської символіки, пропаганда комуністичного режиму тощо). Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі. Наразі правоохоронці шукають свідків події.

Надбавки до пенсії можуть не нараховувати: Ось як перевірити розмір виплат

понеділок, 22 червень 2026, 8:21

З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...

Небо над Одесою наповнилося комахами, яких містяни ніколи не бачили. А птахи просто "з глузду з'їхали" від такого подарунку

понеділок, 22 червень 2026, 7:27

Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...