В Одесі на вулиці чоловік слухав гімн СРСР. Як підтвердили в поліції, вчора на номер "102" надійшло повідомлення від мешканців Київського району міста про те, що якийсь чоловік слухає на вулиці гімн Радянського Союзу, передають Патріоти України.
Зокрема, повідомив заявник, порушник увімкнув голосно заборонену музику з мобільного телефону, сидячі біля житлової багатоповерхівки. На місце події було скеровано правоохоронців.
У соцмережах оприлюднено відео, на якому зафіксовані два чоловіка на лавочці. Один із них - похилого віку, інший - молодший. Очевидці повідомляють, що подія сталася на проспекті Небесної Сотні, 10.
Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 436-1 ККУ (поширення комуністичної, нацистської символіки, пропаганда комуністичного режиму тощо). Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі. Наразі правоохоронці шукають свідків події.
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....