В Одесі на вулиці чоловік слухав гімн СРСР. Як підтвердили в поліції, вчора на номер "102" надійшло повідомлення від мешканців Київського району міста про те, що якийсь чоловік слухає на вулиці гімн Радянського Союзу, передають Патріоти України.
Зокрема, повідомив заявник, порушник увімкнув голосно заборонену музику з мобільного телефону, сидячі біля житлової багатоповерхівки. На місце події було скеровано правоохоронців.
У соцмережах оприлюднено відео, на якому зафіксовані два чоловіка на лавочці. Один із них - похилого віку, інший - молодший. Очевидці повідомляють, що подія сталася на проспекті Небесної Сотні, 10.
Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 436-1 ККУ (поширення комуністичної, нацистської символіки, пропаганда комуністичного режиму тощо). Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі. Наразі правоохоронці шукають свідків події.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...