
Одеську колонію, де 27 травня ув'язнені влаштували бунт, хочуть законсервувати. Відповідні документи для консервації закладу подали в Міністерство юстиції. Про це повідомив керівник Південного міжрегіонального управління виконання покарань і пробації Олександр Малахов, передають Патріоти України.
За його словами, значну частину майна установи знищено внаслідок бунту, тому запропонували консервацію колонії. В результаті сутичок зруйновано ділянку посиленого контролю, пошкоджено чергову частину, службові кабінети адміністрації, банно-пральні комплекси.
У разі консервації колонії засуджених переведуть в інші установи (розглядаються установи у Вознесенську, Арбузинську та Дар'ївську), а співробітникам нададуть робочі місця в інших установах виконання покарань Одеської області.
Що саме буде з територією колонії, за словами Малахова, вирішить місцева влада. "Цільове призначення земельної ділянки, на якій розташовано колонію, вирішується виключно представниками місцевого самоврядування. Мін'юст ці питання не вирішує", - додав Олександр Малахов.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...