
В Одесі в Приморському районі знайшли трьох дітей, які перебували в занедбаному стані. Батьки просто їх закрили в квартирі без їжі і води. Про це повідомила керівник міської Служби у справах дітей Юлія Нікандрова в Facebook, передають Патріоти України.
Відзначається, що в квартирі виявилися замкненими дві дівчинки і один хлопчик. Вони були голодними і просили у перехожих людей їжу через кватирку.
"Двоє дітей вибралися у вікно квартири і стали просити допомоги у сусідів. Батьки їх закрили і пішли в невідомому напрямку. Голодних і переляканих їх витягли сусіди через кватирку. На місце приїхали ми і поліція", - повідомила Юлія Нікандрова.
До слова, стан всіх дітей запущений. У молодшої дівчинки рани на шиї й під оком. На місце прибули медики. У будинку, де проживали діти, панувало справжнє пекло.




У коментарях українці обурилися інцидентом.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...