В Одесі учень восьмого класу під час уроку розпорошив перцевий балончик прямо перед очима вчительки математики. У результаті педагогиню госпіталізували, медики діагностували в неї опік рогівки ока, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 28 квітня в школі №22 міста, повідомили місцеві канали в Telegram. Згодом донька потерпілої розповіла деталі, заявивши, що в навчальному закладі його намагаються "зам’яти".
У мережі спершу зазначили, нібито причиною конфлікту стала поведінка школяра на уроці й реакція вчительки. На опублікованих кадрах видно, що події знімали на камеру учні та сама педагогиня. Коли вона підійшла до парти восьмикласника, той дістав балончик і розпорошив газ в очі жінці.
На відео чути реакцію однокласників підлітка, які обізвали його, а також закликали негайно відчинити вікно у класі. У підсумку в школу викликали швидку допомогу і правоохоронців.
"У хлопчика померла мама місяць тому і вчителька пригрозила йому тим, що подзвонить його матері, розповість, як він себе поводить і зриває уроки, але начебто вона не знала, що мами вже немає", – цитують у Telegram коментарі підписників.
Пізніше донька постраждалої педагогині Тетяни Павлівни Скрипник опублікувала в Instagram уточнення історії з перцевим балончиком у 22-й школі Одеси. Вона підкреслила, що балончик розпорошив учень 8-го класу на прізвище Запорощенко.
"Мама зробила зауваження, чому він не записує у зошиті. Потім послідували мати в її сторону. Вона попросила повторити те ж саме на камеру, щоб потім не доводили протилежне. В цей момент інші учні попереджали її не підходити близько до цього учня, тому що він неадекватний і агресивний. Після цього він дістав балончик і бризнув ним в очі моєї мами", – написала дівчина.
Вона додала, що в школу було викликано наряд поліції і швидку допомогу, в медичному висновку лікарі написали: "Опік рогівки ока". Донька постраждалої підкреслила, що адміністрація школи №22 відмовилася пускати її в будівлю до співробітників поліції, "а також проводить всі заходи, щоб зам'яти цю справу".
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...