В Одесі затримано двох пенсіонерок, які постачали наркотики до трьох областей півдня України. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції на Одещині, передають Патріоти України.
Наголошується, правоохоронці викрили канал оптового постачання на територію Одеської, Миколаївської та Херсонської областей особливо небезпечного наркотичного засобу.

З житла та транспортних засобів пенсіонерок вилучено понад п'ять кілограмів каннабісу, закупленого для подальшої роздрібної торгівлі, ваги, телефони та інші речові докази злочинної діяльності. Обшуки проводилися і у людей, "наближених" до фігуранток, які вилучили аналогічні наркотичні засоби.
Обом жінкам оголошено підозри та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За незаконне придбання, перевезення та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів їм загрожує позбавлення волі терміном від шести до десяти років із конфіскацією майна.

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...