В Одесі затримано двох пенсіонерок, які постачали наркотики до трьох областей півдня України. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції на Одещині, передають Патріоти України.
Наголошується, правоохоронці викрили канал оптового постачання на територію Одеської, Миколаївської та Херсонської областей особливо небезпечного наркотичного засобу.

З житла та транспортних засобів пенсіонерок вилучено понад п'ять кілограмів каннабісу, закупленого для подальшої роздрібної торгівлі, ваги, телефони та інші речові докази злочинної діяльності. Обшуки проводилися і у людей, "наближених" до фігуранток, які вилучили аналогічні наркотичні засоби.
Обом жінкам оголошено підозри та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За незаконне придбання, перевезення та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів їм загрожує позбавлення волі терміном від шести до десяти років із конфіскацією майна.

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...