В Одеській багатоповерхівці впав ліфт, мама з двома дітьми дивом вижили

В одеській багатоповерхівці 13 вересня впав ліфт. Це сталося перед тим, як повинні були відкритися двері. Інцидент стався в будинку за адресою Кримська, повідомила жінка, яка якраз хотіла туди зайти разом з 2 дітьми, зазначають Патріоти України.

"Перебуваючи на першому поверсі викликала ліфт, була з двома дітьми, немовлям, коляскою! Ліфт під'їхав, і не відкривши дверей звалився! Звук такий, як ніби бетонна плита звалилася! Вдячна Богу, що не зайшла і не поїхала на 8 поверх! І там би він обірвався", - розповіла про пережите жінка. Також вона зазначила, в підприємстві "Одесліфт" після її скарги сказали, що не обслуговують ліфт цього будинку.


Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...