
Після серії вибухів у тимчасово окупованому Мелітополі у російських окупантів та колаборантів почалася істерика. Ймовірно, загарбники та їхні поплічники готуються до чергового "жесту доброї волі". У зв'язку з цим по місту масово розповсюджують листівки про "евакуацію". Про це повідомляє місцеве видання "РІА - Мелітополь", передають Патріоти України.
Так, у неділю, 2 квітня, вибухи сталися у локомотивному депо, яке активно використовували військові путінської армії. Загалом було зафіксовано три прильоти.Після цього у Мелітополі почали масово роздавати листівки про "евакуацію". Цікаво, що населення вже прямим текстом закликають готуватися до виїзду з міста.

Журналісти додали, що окупанти, захопивши Мелітополь, розповідали, що місто нібито "під захистом російської ППО і до оборони готове", а за фактом виявилося, що це вже далеко не глибокий тил для окупантів. Більше того, у Мелітополі продовжують функціонувати партизани, які відправляють колаборантів за російським кораблем.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...