Окупант Російська Федерація відправляє своїх громадян на захоплені території України, оскільки місцеві жителі відмовляються співпрацювати із загарбниками. У росіян проблеми з працівниками середньої ланки, тому довелося впроваджувати, мовляв, "відрядження" росіян. Про це повідомили в Центрі національного опору, передають Патріоти України.
В ЦНС розповіли про те, що Москва відправляє своїх громадян "на роботу" до окупованих районів України, тому що місцеві жителі не хочуть співпрацювати із загарбниками. Громадяни РФ зайняли більшість керівних посад в окупаційних "адміністраціях" і структурах. Однак вони мають проблеми в пошуку кадрів середньої ланки.
"Однак залишаються серйозні проблеми з працівниками середньої ланки. Росіяни постійно шукають працівників серед місцевих, однак це не працює і окупанти повинні застосовувати значно важчий і ресурсно дорожчий процес "відряджень" на ТОТ працівників з РФ", - підкреслили в Центрі національного опору.
Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...