
На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під ніком donetchanyn. Він поділився фотографією "свята", передають Патріоти України.
Як видно зі знімка, одинадцятикласники понуро стояли посеред залу, на їхніх обличчях жодної усмішки. "Святкову" залу прикрашали надувні кульки та плакат з перекошеним написом "11 клас Випуск 2021". Причому і літери, і випускники на малюнку були виконані чорною фарбою. Єдина "ілюмінація" – цифрове табло, яке показує температуру і час. "У порожньому залі очікування залізничного вокзалу в окупованому Дебальцевому провели випускний. Ну хоч на щось придався", – підписав фото блогер.


Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...