
На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під ніком donetchanyn. Він поділився фотографією "свята", передають Патріоти України.
Як видно зі знімка, одинадцятикласники понуро стояли посеред залу, на їхніх обличчях жодної усмішки. "Святкову" залу прикрашали надувні кульки та плакат з перекошеним написом "11 клас Випуск 2021". Причому і літери, і випускники на малюнку були виконані чорною фарбою. Єдина "ілюмінація" – цифрове табло, яке показує температуру і час. "У порожньому залі очікування залізничного вокзалу в окупованому Дебальцевому провели випускний. Ну хоч на щось придався", – підписав фото блогер.


Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...