
На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під ніком donetchanyn. Він поділився фотографією "свята", передають Патріоти України.
Як видно зі знімка, одинадцятикласники понуро стояли посеред залу, на їхніх обличчях жодної усмішки. "Святкову" залу прикрашали надувні кульки та плакат з перекошеним написом "11 клас Випуск 2021". Причому і літери, і випускники на малюнку були виконані чорною фарбою. Єдина "ілюмінація" – цифрове табло, яке показує температуру і час. "У порожньому залі очікування залізничного вокзалу в окупованому Дебальцевому провели випускний. Ну хоч на щось придався", – підписав фото блогер.


У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...