"Скрепи" зізнались, що загинуть: В окупованому Криму заявили про зірваний курортний сезон

Курортний сезон на півострові навряд чи відбудеться через пандемію коронавірусу. Про це заявив самопроголошений глава Криму Сергій Аксьонов, передають Патріоти України.

Під час засідання оперативного штабу з боротьби з коронавірусом на півострові Аксьонов наголосив, що "курортний сезон навряд чи, по-чесному ми говоримо, відбудеться".

"Тільки якщо дозволить сприятлива обстановка на півострові, внутрішній туризм. Ми свою програму формуємо, готуємося, але до цього повинні бути показання Росспоживнагляду", – сказав він.

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...