
Дитина з гострою хірургічною патологією померла в дорозі з окупованого Маріуполя до Донецька, тому що в місті досі відсутнє інфекційне відділення. Про це повідомляє Маріупольська міськрада, передають Патріоти України.
"В окупованому місті зростає кількість хворих на гострі кишкові інфекції, а ось профільного відділення досі немає. Про це заявила одна з працівниць швидкої допомоги", - йдеться в повідомленні з доданим відеозверненням медикині.
За словами жінки, усіх дітей з інфекційними захворюваннями возять до Донецька. У результаті одна дитина з гострою хірургічною патологією померла в дорозі, бо треба було їхати дві години.
"Немає ані хірургії, ані реанімації, ані інфекційних відділень. У другій лікарні два роки не можуть закінчити ремонт. Два роки не працює ліфт", - каже медпрацівниця.
Люди обурені станом медицини. Не вистачає лікарів, обладнання, до багатьох вузьких спеціалістів люди просто не можуть потрапити. "Таке "відновлення життя" принесли до Маріуполя російські загарбники". - наголосили в міськраді.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...