В окупованому Сімферополі сталася масова бійка між чеченцями і москвичами. Кремлю довелося реагувати

В тимчасово окупованому Росією Сімферополі сталася масова бійка між "панаєхавшимі" чеченцями і місцевими жителями, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

“Поліцейські” окупантів намагалися розбороняти конфліктуючих, проте коли, здавалося б, люди вже почали розходитися, один з чоловіків вдарив іншого в обличчя, в результаті чого останній впав і втратив свідомість.

У соціальних мережах стверджують, що конфлікт стався між приїжджими з Чечні і Москви. Одного з учасників російські “правоохоронці” затримали, проте його друзі намагалися перешкодити силовикам, заявивши, що потерпілий у бійці винен сам і перший завдав удару пляшкою шампанського.

Спікер президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що за непокору силовикам підлягають покаранню всі росіяни, незалежно від того, до якої етнічної групи вони належать.

За словами Пєскова, в Кремлі на даний момент немає спеціальної інформації з приводу інциденту в окупованому Криму, тому що президенту Росії не доповідають про “приватні події”.

При цьому спікер Путіна підкреслив, що якщо хтось погрожує російським силовикам, то ця людина повинна понести покарання відповідно до законів.

Чотири прадавні українських слова, які викорінила радянська влада заради наближення солов'їної до мови "старшого брата"

середа, 27 вересень 2023, 5:35

За часів СРСР багато автентичних слів на території сучасної України замінили російськими аналогами, які зараз багато хто вважає їх українськими. Про деякі з них розповідає освітній канал «Солов’їну треба знати».

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...