В ОРДЛО калом залило склад з зерном

Унаслідок події екскрементами підтоплено також і приватну садибу.

У селі Тепличному на окупованій бойовиками території Донбасу 15 листопада прорвало колектор з відходами. Про це повідомляє прес-служба так званого «МНС ДНР», передають Патріоти України.

«Об 11.30 15 листопада в селі Тепличному Будьонівського району сталась аварія на напірному каналізаційному колекторі «Райуправлінський», що призвело до викиду неочищених стічних вод на територію агропромислової фірми ТОВ «Агрофірма Тепличний», – йдеться у повідомленні бойовиків. Зазначається, що унаслідок події підтоплено складське приміщення з зерном та одну присадибну ділянку. Відремонтувати аварію збираються 16 листопада.

Табору не буде: Окупаційна влада Криму скасувала літній відпочинок в Артеку та інших дітячих центрах

понеділок, 22 червень 2026, 19:29

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....

Страшна трагедія на Хмельниччині: Хлопець помер після укусу комахи

понеділок, 22 червень 2026, 18:57

У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...