В останні дні листопада Землю накриє потужна магнітна буря: Чим вона небезпечна і як до неї підготуватися

У суботу, 26 листопада, була магнітна буря середньої інтенсивності, так буде й упродовж двох найближчих днів. А вже у вівторок, 29 листопада, очікується сильна магнітна буря, передають Патріоти України.

Метеозалежні люди можуть відчувати вплив бур ще до їхнього початку. Особливо уважними потрібно бути людям із хронічними захворюваннями та проблемами із серцево-судинною системою, ослабленою імунною системою. Втім, і у здорових людей можуть з'являтися депресія, швидка стомлюваність, тривожність та головний біль.

У такі дні рекомендується уникати важких фізичних навантажень, краще обійтися легкою ранковою гімнастикою. Рекомендуються контрастний душ, розслаблюючі ванни, прогулянки на свіжому повітрі. На цей час краще відмовитися від кави, алкоголю, куріння та жирної їжі, віддаючи перевагу трав'яним чаям, сокам та легким стравам.

Подолати негативні наслідки магнітних бур допоможе здоровий сон, чому може сприяти провітрювання приміщення, а також легке вологе прибирання квартири.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...