У палаті +32, відкрити вікно чи вийти заборонено: У Вінниці онкохворих дітей тримають у жахливих умовах "через карантин"

У дітей через спеку і задуху почалися висипання на шкірі.

У Вінниці хворих діток помістили в жахливі умови через карантин. В онкогематологічному відділенні закриті всі вікна, не працює нормально вентиляція, а на вулицю маленьких пацієнтів просто не випускають, повідомляють Патріоти України.

Батьки онкохворих дітей розповіли, що в палатах на вікна встановили спеціальні заглушки, щоб їх неможливо було відкрити. Вентиляційні отвори в палатах теж заклеєні. У спекотні дні температура в палатах досягає до +32 градусів. Вивести дітей на свіже повітря теж забороняють, через карантин.

"Погрожують, що зроблять запис в історію хвороби про порушення карантину. Ще немає доступу до свіжої питної води. Якщо треба вийти в аптеку, то можна дати гроші санітарці, і вона йде", - розповіла мама маленького Артема у коментарі ЗМІ.

В таких страшних умовах знаходиться ще 20 пацієнтів. У дітей через спеку і задуху почалися висипання на шкірі. Скаржитися відкрито батьки бояться, проте про проблеми повідомили у благодійний фонд "Таблеточки".

"Зараз існує стандарт 2001 року. Для палат, де перебувають діти, новий норматив +22 градуси. Така температура повинна бути забезпечена в палаті. Я розумію, що для лікарень це може бути складно, але не +32", - прокоментувала ситуацію директор департаменту БФ "Таблеточки" Юлія Ноговіцина.

Головний лікар лікарні пояснив, що, коли батьки звернулися до нього з письмовою заявою, він заборонив відкривати вікна. Але визнав, що вентиляції в лікарні немає. "Ми працюємо з системою вентиляції давно, це важливо для онковідділення. Ця система була встановлена у нас в закладі, але, на жаль, вона спочатку не працювала", - пояснив Василь Панченко.

Він додав, що запропоновані заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусу і за 4 місяці спалаху COVID-19 вдалося уникнути. Заборону виходити на вулицю або балкон головлікар пояснює рекомендаціями МОЗ. Але там офіційно не прокоментували, а телефоном заперечують такі рекомендації.

Для порівняння, у такому відділенні Львівської лікарні, пацієнти можуть користуватися балконами й там немає жодного випадку зараження. На строгий карантин відправляють тільки тих, у кого є підозра на коронавірус. Дітей між курсами лікування навіть відпускають додому, а по поверненню проводять тести на COVID-19.

"Всі інші пацієнти повинні дотримуватися звичайного для онкохворих режиму - тобто маски, гігієна рук, уникання контактів з інфекційними хворими. А вихід на балкон, в ігровий простір, в спортзал – зберігається", - розповіли у Львівському відділенні дитячої онкології.

У Миколаєві дітям разом з батьками дозволяють виходити на прогулянку і навіть виділили для них окремий ліфт у двір.

Джерело: ТСН.ua

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...