У перший раз його батько відмазав: Спливло темне минуле професора-вбивці з Росії (відео)

Військовий історик Олег Соколов був винен у смерті колеги, але відбувся умовним терміном.

Олег Соколов. Фото: соцмережі.

Професор Олег Соколов із Росії, який по-звірячому вбив і розчленував аспірантку-коханку Анастасію Єщенко, вже потрапляв під суд за смерть колеги. Це було в 80-х роках і тоді розслідування закінчилося для нього умовним терміном. Про це йдеться в матеріалі "ЛенТВ24", передають Патріоти України.

Подробицями поділилася архітектор Ірина Федорова. За її словами, на зйомках фільму "Росія молода" Соколову довірили перегнати корабель із людьми. "На совісті цієї людини вже друга смерть. Абсолютний кар'єрист, що спритно і чудово обходить усі точки, які можуть показати його зі справжнього боку. Він так потворно вів судно, яке йому довірили, втопив кращий корабель Балтики красиве історичне судно. Втопив судно, втопив людинукращого, чудового вченого, який у цей час перебував на цьому кораблі й опинився в безвихідному становищі", – розповіла Федорова. Вона назвала ім'я загиблого – Володимир Сорокін.

За словами жінки, справа дійшла до суду, Соколова визнали винним у загибелі Сорокіна. Військовий історик відбувся умовним терміном. Однак жінка вважає, що йому допоміг батько. "Татко його обійшов усі кабінети, тоді він був при погонах. І відмазав його. Він отримав умовно два роки. Але цей термін був у нього. Він рецидивіст", – заявила вона.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...