
В Румунії під час зйомки документального кіно про незаконні вирубки лісу побили двох журналістів та активіста-еколога - у нападі підозрюють незаконних лісорубів, повідомляють Патріоти України з посиланням наагентства АР.
Представник поліції повідомив, що напад стався в четвер у повіті Сучава, 11 людей допитують.
Постраждалі отримали травми, які не є небезпечними для життя, але їх обладнання було знищено.
У минулому в Румунії було декілька інших інцидентів із застосуванням насильства, деякі зі смертельними наслідками, у який підозрювали незаконних лісорубів. Владу звинувачували в тому, що вона не зробили достатньо, щоб вирішити цю проблему.
"Запевняю вас, що румунська поліція дуже уважно поставиться до нападу. Будуть вжиті всі юридичні заходи", - заявив у п'ятницю офіційний представник поліції Джорджіан Драган.
Він назвав незаконні вирубки лісів "бідою" і "пріоритетом поліції".
Міхай Драголя, один з побитих журналістів-розслідувачів, розповів агентству, що нападники були озброєні сокирами і битами.
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...