"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", передають Патріоти України.

На відео чоловік також розповідає, де насправді знаходиться Кубань: будь-якого сочинця спитайте: "Кубань це чи не Кубань?" Кубань - це Краснодар, де кордон з Україною. Там кубанці, які шокають: "шо-шо-шо".

Він додав, що в Сочі живе безліч корінних народів Кавказу: "Тут десь місцеві вірмени, грузини, адиги, шапсуги (субетнос адигів - Ред.), лази, чани, абази (абазини - Ред.), абхази... Це їхня батьківщина, і вони тут живуть".

В кінці він додав, що саме росіяни в це місто "понаїхали" і називають його "російською землею", якою воно не є.

"Запорожець" як народний електрокар: В Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 16 жовтень 2021, 9:57

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...

Голова "Нафтогазe" пояснив, які споживачі переплачують за "блакитне паливо" у 2-3 рази і чому так сталось

субота, 16 жовтень 2021, 9:45

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко висловився про ціни на газ для населення, і пояснив, які категорії споживачів ризикують платити за "блакитне паливо" значно більше. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера...