"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", передають Патріоти України.

На відео чоловік також розповідає, де насправді знаходиться Кубань: будь-якого сочинця спитайте: "Кубань це чи не Кубань?" Кубань - це Краснодар, де кордон з Україною. Там кубанці, які шокають: "шо-шо-шо".

Він додав, що в Сочі живе безліч корінних народів Кавказу: "Тут десь місцеві вірмени, грузини, адиги, шапсуги (субетнос адигів - Ред.), лази, чани, абази (абазини - Ред.), абхази... Це їхня батьківщина, і вони тут живуть".

В кінці він додав, що саме росіяни в це місто "понаїхали" і називають його "російською землею", якою воно не є.

Бізнес навіть на біді: Українці почали продавати свої будинки на звільнених територіях "під компенсацію"

понеділок, 28 листопад 2022, 19:50

Українські військові з початку повномасштабного вторгнення РФ звільнили від російських окупантів майже 2 тисячі населених пунктів. У більшості з них запрацювали соцслужби, лікарні та навчальні заклади. Але через значні руйнування інфраструктури багато ...

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...