У пошуках крайнього: Поліцейські в Одесі взялися за рятувальників через пожежу у коледжі

В Одесі у підрозділах ДСНС провели ряд обшуків в рамках слідчих дії трагедії на Троїцькій,25.

Поліцейські вилучили документацію з дій пожежних розрахунків з моменту повідомлення про пожежу і аж до моменту ліквідації. Про це повідомив радник начальника обласної поліції Руслан Форостяк, передають Патріоти України.

"Очільника ДСНС Одеської області прогнозовано відсторонили від своїх обов'язків з огляду на останні резонансні пожежі. Вилучення документів дасть змогу запобігти будь-яким документальним втручанням "заднім числом", навіть при бажанні зробити аналіз чи висновки про належне реагування та організацію локалізації цієї трагічної пожежі", - написав Форостяк у Facebook.

Вважає, що при ліквідації пожежі у колежі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу були допущені помилки. "Попри героїзм пожежників, я не розумію, як так можна боротись з вогнем - тупо змиваючи будівлю потужними лафетами. Це ж просто знищили будівлю та завалили людей, яких можливо ще можна було врятувати. Можливо я дилетант в цих питаннях, але навіть мені, дилетанту, зрозуміло що це не так робиться", - додав Форостяк.

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...

У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння унікального дерева (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:32

Колись груша надихала Каменяра, а тепер потребує лікування. У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння… дерева. Це не просто груша: її 118 років тому посадив сам Іван Франко, повідомляють Патріоти України. . “Це єдине дерево з Франкового саду, що до...