У пошуках крайнього: Поліцейські в Одесі взялися за рятувальників через пожежу у коледжі

В Одесі у підрозділах ДСНС провели ряд обшуків в рамках слідчих дії трагедії на Троїцькій,25.

Поліцейські вилучили документацію з дій пожежних розрахунків з моменту повідомлення про пожежу і аж до моменту ліквідації. Про це повідомив радник начальника обласної поліції Руслан Форостяк, передають Патріоти України.

"Очільника ДСНС Одеської області прогнозовано відсторонили від своїх обов'язків з огляду на останні резонансні пожежі. Вилучення документів дасть змогу запобігти будь-яким документальним втручанням "заднім числом", навіть при бажанні зробити аналіз чи висновки про належне реагування та організацію локалізації цієї трагічної пожежі", - написав Форостяк у Facebook.

Вважає, що при ліквідації пожежі у колежі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу були допущені помилки. "Попри героїзм пожежників, я не розумію, як так можна боротись з вогнем - тупо змиваючи будівлю потужними лафетами. Це ж просто знищили будівлю та завалили людей, яких можливо ще можна було врятувати. Можливо я дилетант в цих питаннях, але навіть мені, дилетанту, зрозуміло що це не так робиться", - додав Форостяк.

Хіти тижня. Для порятунку викликали "Кобру": Через зраду українка накрутила гайку на статевий орган чоловіка (фото)

понеділок, 20 січень 2020, 15:30

За допомогою спеціальних інструментів рятувальники спиляли гайку. У Запоріжжі дружина, дізнавшись про зраду чоловіка, вирішила йому помститися. Жінка почекала, поки той засне, взяла гайку і накрутила її на статевий орган чоловіка, передають Патріоти Ук...

Ні дня без скандалу: В "Укрзалізниці" взяли на роботу "генпрокурора ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 15:28

"Укрзалізниця" потрапила до чергового скандалу. Там на одну з ключових посад призначили прихильника "русского міра" Ігоря Сагунова, якого висували на посаду генпрокурора "ДНР", передають Патріоти України. Одіозного кандидата просуває директор Південно...