
В декількох містах України пропав мобільний зв'язок у користувачів оператора "Київстар". Користувачі з Дніпра, Кривого Рогу, а також в столиці поскаржилися на серйозні перебої зі зв'язком. У деяких користувачів пропав також мобільний інтернет, зазначають Патріоти України.
На сході України мешканці скаржаться, що неможливо здійснити дзвінок – після першого гудка дзвінок скидається. Проте, користувачі відзначають, що зв'язок зник не у всіх абонентів.
У Києві частина абонентів не може скористатися мобільним інтернетом, а частина – повідомляє, що мобільний оператор працює без перебоїв.
На заході України з проблемами зі зв'язком зіткнулися мешканці Львова та області. Місцеві мешканці залишилися без зв'язку або частково з доступом до мобільного оператора більш ніж на одну годину.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...