У Росії другий Чорнобиль? Еколог розповів про особливості ситуації

Інформація про інцидент приховується, а ті відомості, які озвучуються, не заслуговують на довіру.

Якщо причиною радіаційного забруднення після вибуху на полігоні в Архангельській області (Росія) був вибух крилатої ракети "Буревісник", то масштаби інциденту не можна порівнювати з масштабами Чорнобильської катастрофи, передають Патріоти України.

"Поки що це так не виглядає", – розповів співголова російської екологічної групи "Екозахист!" Володимир Сливяк. За його словами, "незалежні експерти підозрюють, що відбувалися випробування ракети "Буревісник", про яку дуже мало що відомо, тільки те, що там має бути ядерна установка, умовно кажучи, мініреактор, який створює енергію для руху ракети і відіграє роль двигуна. Може, це так, може, ні. Встановити це наразі не є можливим. Але навіть в найгіршому випадку, якщо це дійсно "Буревісник" з мініреактором із ядерним матеріалом, і якщо цей мініреактор під час вибуху рознесло, цього ядерного палива далеко не стільки, скільки було у Чорнобилі".

"Одна річ – реактор на 1000 мегават, із графітом, з тонною ядерного палива всередині, і зовсім інша річ – ракета. Так, за певного збігу обставин великий радіаційний викид можливий, але все ж таки це не можна порівнювати із великим реактором на атомній станції. Це не така кількість радіації", – переконаний еколог.

Водночас він зауважив, що інформація про інцидент приховується, а ті відомості, які озвучуються, не заслуговують на довіру. "Ми не знаємо, що там вибухнуло, ми не знаємо, що це таке, ми судимо чисто теоретично, бо інформацію ніхто не надає", – констатував він.

Джерело: Обозреватель

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...