У Росії нагодують: "Луцький терорист" оголосив голодування

Максим Кривош протестує проти умов утримання його в СІЗО.

Затриманий Максим Кривош, який 21 липня захопив автобус з пасажирами в центрі Луцька і зараз знаходиться в СІЗО, оголосив голодування. Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на адвоката Сергія Тиможинського, передають Патріоти України.

Захисник повідомив, що таким чином Кривош протестує проти умов утримання його в СІЗО. Так, Сергій Тиможинський повідомив, що Максим Кривош вирішив голодувати через порушення його прав, зокрема через невмотивованого, на його думку, застосування наручників. Адвокат запевняє, що перші три дні перебування в СІЗО спецзасоби не застосовували. Тепер же наручники надягають кожен раз, коли випускають з камери. Мовляв, тепер у слідчому ізоляторі Кривоша утримують уже як засудженого, а не як затриманого, хоча поки немає рішення суду, за яким би він був визнаний злочинцем.

Також захисник Кривоша стверджує, що його підзахисному не дають змінного одягу, хоча він був серед вилучених під час затримання речей. У той же час видання з посиланням на прес-службу прокуратури відзначає, що прокурори систематично відвідують СІЗО, і ніяких скарг від ув'язненого на режим або умови утримання не надходило.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...