"В случае пожара - молитесь": У мережі показали знакове фото з готелю в Одесі

У лютому 2019-го року в "Токіо Стар" помітили порожню підставку для вогнегасника та поруч... хрестик.

В одеському готелі "Токіо Стар" , де в ніч на 17 серпня в пожежі загинуло 8 осіб, були присутні кричущі порушення правил пожежної безпеки. Відповідний знімок опублікувала на своїй сторінці в Facebook поліцейська Зоя Мельник, передають Патріоти України.

"А ось як було з пожежною безпекою в лютому в "готелі" Токіо, в якому сьогодні вночі під час пожежі заживо згоріли 8 чоловік", - пише Мельник.

На опублікованому скріншоті можна побачити фото, зроблене підприємцем Євгеном Мельниковим ще 2 лютого 2019 року. На фото зображена стіна готелю "Токіо Стар", де є хрест і порожня підставка для вогнегасника. "У разі пожежі - моліться", - підписав тоді це фото автор.

Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:18

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції М...

Хіти тижня. Позував на тлі руїн ДАП: Стало відомо про смерть ватажка "ДНР" (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:10

У Росії при загадкових обставинах помер один з відомих ватажків "ДНР", учасник підрозділу "Спарта", шанувальник "російського світу" Юрій Філатов. Про його смерть повідомив у соціальній мережі Twitter блогер під ніком Necto Mancer, передають Патріоти У...