
В Станиці Луганській 6 липня чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, зруйнував знак "Україна". Про це у Facebook повідомила керівник прес-служби ГУ НП в Луганській області Тетяна Погукай. Вона уточнила, що порушника затримано, передають Патріоти України.

Інцидент стався близько 21:00 біля автодороги з круговим рухом. "6 липня о 21:00 до чергової частини Станично-Луганського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа зруйнувало знак" Україна ", який знаходиться біля автодороги з круговим рухом", – уточнила Погукай.
Оперативники швидко встановили особу порушника. Ним виявився 52-річний місцевий житель, який раніше був судимий. Свої дії чоловік пояснив станом алкогольного сп'яніння.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...