
В Станиці Луганській 6 липня чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, зруйнував знак "Україна". Про це у Facebook повідомила керівник прес-служби ГУ НП в Луганській області Тетяна Погукай. Вона уточнила, що порушника затримано, передають Патріоти України.

Інцидент стався близько 21:00 біля автодороги з круговим рухом. "6 липня о 21:00 до чергової частини Станично-Луганського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа зруйнувало знак" Україна ", який знаходиться біля автодороги з круговим рухом", – уточнила Погукай.
Оперативники швидко встановили особу порушника. Ним виявився 52-річний місцевий житель, який раніше був судимий. Свої дії чоловік пояснив станом алкогольного сп'яніння.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...