В столиці Індонезії згоріла одна з найбільших мечетей світу

У середу, 19 жовтня, у столиці Індонезії Джакарті сталася масштабна пожежа. Горіла одна з найбільших мечетей у світі. Вона була збудована у 2003 році разом з Ісламським центром у Коджі. Площа мечеті складає 6 тисяч квадратних метрів.

Горів купол храму. Пожежу було видно здалеку. Місцеві користувачі соцмереж виклали десятки відео. В результаті купол обрушився.

Дивом ніхто не загинув. Як повідомляє влада Джакарти, пожежа виникла в ході реконструкції купола. Проводиться розслідування з метою встановлення винних.

А мешканці Джакарти вважають, що це спрацювало прокляття. Справа в тому, що багато мусульман категорично заперечували проти будівництва Ісламського центру в Коджі. Це передмістя індонезійської столиці багато років славилося своїм кварталом червоних ліхтарів. Коли наприкінці 90-х влада вирішила будувати тут храм, це викликало масові протести.

Проте відмовлятися від проекту ніхто не став. Квартал червоних ліхтарів офіційно закрили 31 грудня 1999 року. Вже у січні 2000 року розпочалося будівництво. У результаті мечеть простояла менше 20 років.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...