У тому числі вібратори: У ломбардах Польщі розповіли, які найдивніші речі їм приносять українці

У Польщі значним попитом користуються ломбарди, 65% відвідувачів яких пояснюють, що прийшли туди через ускладнення матеріального становища, пов'язане з локдауном через пандемію коронавірусу. Про це пише ukrayina.pl, передають Патріоти України.

Водночас після початку повномасштабної війни у ломбардах Варшави серед клієнтів побільшало біженців з України. За словами працівниці однієї з тамтешніх мереж, переважно українці продають золото й прикраси.

Як правило, забирають ці речі пізніше. Крім того, здають годинники й навіть іграшки. "Є люди без фантазії, вони приносять такі речі і намагаються їх втиснути. Все частіше в ломбарді з'являються нові вібратори. Зараз на ринку є багато якісних товарів такого типу, і вони користуються попитом", - каже Евеліна.

Власник ломбарду в Битомі Вєслав Маковський розповідає, що клієнти приносили навіть зуб мамонта, різноманітні шаблі, мармуровий телефон 70-х років, кристали, графини.

Натомість, як стверджує власник одного з ломбардів у Щецині, після 24 лютого напливу клієнтів не фіксується. Він каже, що найчастіше люди приносять будівельні інструменти, телефони, телевізори. "За останні місяці я не бачу великого трафіку, тому що людям нема чого продавати. Хочуть, але не мають. Буває, що приносять старі телефони, а ми цього не приймаємо", – каже чоловік.

Зазначається, що трапляються випадки, що до ломбардів приходять шахраї. Наприклад, вони приносять телефони, куплені в кредит, які через кілька місяців стають заблокованими і непридатними. "Якось один чоловік продав нам кілька ноутбуків. Через місяць за ними приїхала поліція, виявилося, що він їх викрав із транспорту", – розповідає пані Евеліна.

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...

Загальна мобілізація набирає обертів: У Києві роботодавців зобов'язали подати військкомату списки всіх працюючих чоловіків

неділя, 29 січень 2023, 11:30

В Україні продовжується загальна мобілізація. Поки що її продовжено до 19 лютого. Але, мабуть, із наближенням цієї дати її продовжать ще. Наразі по всій країні ТЦК активізували мобілізацію, передають Патріоти України. . Зокрема, у Києві керівників пі...