Пам’ятник московсько-більшовицькому вождю у тимчасово захопленому російськими військами Мелітополі облили червоною фарбою.
Про це в телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
"Окупанти що є сил намагаються занурити місто у радянські часи: повертають вулицям колишні назви та розставляють пам'ятники тоталітарного режиму.
Але навіть після 10-и місяців окупації жителі Мелітополя показують рашистам: їхній "рускій мір" ніколи не приживеться на українській землі.
Незламні мелітопольці обливають пам’ятники російських ідолів фарбою прямо перед очима окупантів.
Сьогодні "почервонів" пам’ятник Леніну. Він знаходиться в кроковій доступності від відділку "поліції", де окупанти влаштували одну з катівень цивільних полонених.
Тиждень тому "побілів" пам’ятник сталінському кату Судоплатову, розташований в центрі міста біля обласного управління "поліції".
До цього покрився нафталіном бюст КДБісту Бояринову, встановлений у центральному парку.
Тож доки окупанти йдуть у минуле, наші відважні жителі показують їм шлях за російським кораблем і сміливо наближують українське майбутнє", - розповів він.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...