"У цивільному житті від мене більше користі": На Полтавщині чоловік відмовився брати повістку

У Полтавській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який категорично відмовився від отримання повістки та мобілізації. Про це йдеться у вироку Семенівського районного суду Полтавської області, передають Патріоти України.

За даними суду, чоловік пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до мобілізації. 13 лютого 2024 року йому намагались дати повістку, проте житель Полтавщини категорично відмовився її отримувати та не прийшов до ТЦК для відправлення на військову службу.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він заявив, що "ніколи не служив, побоюється брати в руки зброю і можливої загибелі. Вважає, що є більш корисним у цивільному житті, тобто коли працює, платить податки тощо".

"З урахуванням ситуації, яка наразі склалася в країні збройною агресією РФ та конституційним обов`язком кожного громадянина по захисту Батьківщини, вчинений обвинуваченим умисний нетяжкий злочин складає значну суспільну небезпечність, тому можливе звільнення останнього від відбування призначеного покарання з випробуванням створює в очах громадян та суспільства в цілому негативне враження безладдя та безкарності, тим паче під час введеного на всій території України воєнного стану та мобілізації, що тривають понад 2 роки", - йдеться у поясненні суду.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та засудив до 3 років позбавлення волі.

Мінцифри дало роз'яснення, чому в Україні зникає зв'язок та інтернет, коли немає електрики

п’ятниця, 19 липень 2024, 23:00

На тлі регулярних стабілізаційних відключень електроенергії у містах і селищах, українці змушені пристосовуватись до нових реалій - як на роботі, так і вдома. Однією з нагальних проблем під час відключень для багатьох громадян є відсутність стабільного...

Найбідніші? Нардепи хочуть різко підняти свої пенсії - зможуть отримати компенсації у сотні тисяч гривень

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:45

В Україні 56 народних депутатів звернулись до Конституційного суду з проханням перевірити щодо конституційності скасування перерахунку залежно від зарплати пенсії тих парламентарів, які отримали виплати до 2017 року. Це може призвести до зростання пенс...