В Угорщині багато заробітчан загинуло в ДТП з вантажівкою (фото)

28 травня в Угорщині в результаті страшної ДТП загинуло п'ять заробітчан, які їхали на роботу з Будапешта на озеро Балатон, передають Патріоти України.

В результаті зіткнення мікроавтобуса з заробітчанами і вантажівки, яка перевозила цеглу, травми також отримали ще чотири людини. Всі вони доставлені в лікарні з важкими травмами.

Як кажуть очевидці подій, з мікроавтобуса відразу після аварії лунали голоси травмованих людей, які просили про допомогу. Відзначається, що в результаті аварії також загинув і водій мікроавтобуса.

В салоні транспортного засобу знаходилися працівники з Румунії. Загиблим було від 35 до 50 років.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...