В Угорщині багато заробітчан загинуло в ДТП з вантажівкою (фото)

28 травня в Угорщині в результаті страшної ДТП загинуло п'ять заробітчан, які їхали на роботу з Будапешта на озеро Балатон, передають Патріоти України.

В результаті зіткнення мікроавтобуса з заробітчанами і вантажівки, яка перевозила цеглу, травми також отримали ще чотири людини. Всі вони доставлені в лікарні з важкими травмами.

Як кажуть очевидці подій, з мікроавтобуса відразу після аварії лунали голоси травмованих людей, які просили про допомогу. Відзначається, що в результаті аварії також загинув і водій мікроавтобуса.

В салоні транспортного засобу знаходилися працівники з Румунії. Загиблим було від 35 до 50 років.

Заслужене визнання: Назвали найкращий фільм в історії українського кіно

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:45

Легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" очолив рейтинг "100 кращих фільмів в історії українського кіно". Експерти вибирали шедеври національного кіно за результатами опитування "Довженко-Центру" разом з Союзом кінокритиків України. ...

Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:15

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют...