В Україні активізують мобілізацію: Верховна Рада безпрецедентно збільшила військовий бюджет

Верховна Рада підтримала урядовий законопроект щодо збільшення військового бюджету на 518 мільярдів гривень. Ці гроші підуть на підвищення боєздатності ЗСУ, а також на формування нових армійських підрозділів. Мобілізація в Україні найближчим часом активізується, передають Патріоти України.

Такого підвищення видатків на армію ще не було. Та й сам факт коригування видаткової частини бюджету на півтрильйона гривень – безпрецедентний, каже голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Ще ніколи за всю історію незалежної України витрати бюджету не підвищували на таку величезну суму, наголосила депутат. Однак нинішній час спонукає до нестандартних рішень, а від фінансування армії залежатиме результат цієї війни.

"Це цілком виправдано ходом бойових дій та намірами українського народу перемогти російського агресора та захистити незалежність і суверенітет нашої держави", - вважає нардеп.

За рахунок цих грошей мають намір підвищити боєздатність армії, а також дати гідні виплати бійцям, котрі сьогодні зі зброєю в руках захищають українську землю. Крім того, це дозволить створити та укомплектувати свіжим підкріпленням нові військові підрозділи для успішного контрнаступу. А це означає, що мобілізація в Україні найближчим часом піде активніше.

Крім того, Шуляк закликала своїх колег по парламенту, а також волонтерів та міжнародних донорів організувати збирання коштів на виробництво протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П", розробленого українськими конструкторами.

"Цієї підтримки багато не буває, це наш внесок в оборону країни. Також закликаємо платформу United24 відкрити збір на виробництво Стугни-П", - заявила політик

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...