В Україні буде спекотніше, ніж у пеклі: Синоптики дали прогноз по регіонах до кінця тижня

В Україні з 10 по 14 червня буде дуже жарко. Про це свідчить прогноз синоптиків, передають Патріоти України.

"З сьогоднішнього дня в Україні стане спекотніше, ніж у пеклі. В країну прийшов європейський циклон. Сьогодні температура підніметься до +35 градусів і в найближчі дні протримається на рівні від +28 до + 34.градусов. Попередньо, спека спаде не раніше 14 червня . З курток та в полум'я! Не замерзнемо, так згоримо", - наголошується в повідомленні.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у четвер, 11 червня, в Україні денна температура коливатиметься від +24 градусів на заході до +34 градусів на сході. Вночі температура повітря складе від +13 градусів на заході до +20 у Криму. При цьому в західних областях можливі дощі та грози.

У п'ятницю, 12 червня, денна температура також буде коливатися від +24 градусів на заході до +34 градусів на сході, а нічна - від +13 на заході до +20 у Криму. Дощі та грози можливі в західних областях, а також на півдні країни.

У суботу, 13 червня, дощі і грози поширяться на всю територію України. Денна температура складе +25..+32 градуси, а нічна - від +13 до +19 градусів.

У неділю, 14 червня, також по всій території України дощі, грози. Температура повітря трохи знизиться і вдень складе від +25 до +30 градусів, а вночі - від +13 до +19 градусів.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....